S VYSOČINOU DO EVROPY    Kraj Vysočina

Kraj Vysočina - logo

S Vysočinou do Evropy

Předchozí 11. ročník
Výsledky finále

Vyhlášení soutěže

REGISTRACE STUDENTŮ ZDE

Právě teď můžeš zkusit vyhrát dvoutýdenní kurz anglického jazyka a hodnotné věcné ceny. Stačí se registrovat do soutěže S Vysočinou do Evropy prostřednictvím webových stránek www.ourregion.cz, probojovat se přes pět kol průběžné části soutěže až do finále a zvítězit v něm.

Spolu se začátkem nového školního roku máš příležitost zúčastnit se 12. ročníku soutěže S Vysočinou do Evropy. Jedná se o vědomostní soutěž zaměřenou na geografii, historii, umění nebo významné osobnosti a události, které jsou spjaté s naším regionem. Je určená žákyním a žákům, kteří se vzdělávají v denním studiu v oborech středních škol se sídlem na území Kraje Vysočina. Výjimku tvoří pouze žákyně a žáci nižších ročníků víceletých gymnázií, kteří se do soutěže nemohou přihlásit. Soutěž se dělí na průběžnou část a finále.

Průběžná část probíhá prostřednictvím webových stránek www.ourregion.cz a zahrnuje pět kol. Úkolem soutěžících je správně a v co možná nejkratším čase odpovědět na otázky týkající se místopisu Kraje Vysočina. Při plnění tohoto úkolu využijí soutěžící svou dovednost práce s internetem a znalost anglického jazyka.

Přihlas se do soutěže, a pokud budeš patřit mezi třicítku nejúspěšnějších soutěžících, postoupíš do finále, které se koná v březnu příštího roku v prostorách krajského úřadu Kraje Vysočina. Odměníme Tě hodnotnými věcnými cenami a trojlístek nejúspěšnějších soutěžících vyhraje dvoutýdenní kurz anglického jazyka, na který vítězové odcestují během letních prázdnin 2021.

Hodně štěstí v soutěži přeje realizační tým.


Logo souteže S Vysočinou do Evropy Logo Kooperativa Logo NET4GAS, s.r.o.,